Svet-Stranek.cz
Letecká doprava, zajímavosti a odborné rozbory nehod - www.aerotransport.cz
Vše o letecké dopravě

Vše, co se týká UFO a abnormálních jevů:Letecká doprava, zajímavosti a odborné rozbory nehod - www.aerotransport.cz

Vše, co se týká UFO a abnormálních jevů

Tato část se připravuje.
1 | 2 |   další > | na konec >>
13.09.2014 Neidetifikovaný létající objekt nad Prahou.

Neidetifikovaný létající objekt nad Prahou.
Dnes byl nad Prahou ve 20:48 SELČ pozorován neidetifikovatelný létající předmět. Tou dobou jsme projížděli s manželkou mezi Pitkovicemi a Čestlicemi na jihovýchodním kraji Prahy. Manželka zpozorovala neobyčejný letící předmět. Zpočátku jsem nevěnoval objektu pozornost a konstatoval, že letí letadlo. Ale potom jsem si všiml, že neblikají stroboskopy a jen oranžově svítí. Zastavil jsem vůz a oba jsme vyšli a sledovali objekt. Těžko říct, jak vysoko se nacházel, ale udržoval stálou rychlost i trajektorii letu směrem od Dolních Počernic na Dobřejovice. Stále jsem myslel, že je to letadlo se zapnutými světly, která přehlušují záblesky stroboskopů na křídlech. Objekt ale proletěl zcela beze zvuku a stále svítil jako ohnivá koule, či ovál. Chtěl jsem běžet pro telefon, abych to natočil, ale manželka začala křičet, že to asi padá. A opravdu - změnilo to rychle směr letu a vypadalo to, jako když to padá čímdál tím kolměji k zemi. Nakonec to zmizelo za obzorem kukuřičného pole. Nastoupili jsme do auta a jeli tím směrem až na sjezd Velké Popovice a po jesenické jsme se vrátili. Dráha na LKPR v užívání tou dobou 06, viditelnost a povětrnostní podmínky dobré. Flightradar24 také nic neukázal, že by se tam vyskytoval nějaký provoz. Pokud tento objekt pozoroval ještě někdo, dejte vědět v diskusn

31.07.2014 Jasnozřivost, nebo montáž?

Jasnozřivost, nebo montáž?
"Zanedlouho bude sestřelen nad Ruinou civilní letoun plný evropských turistů. Vypadá to, jako důvod k oficiálnímu přihlášení NATO. Tak to vidím."

Toto jsou slova jasnovidce ze sociální sítě Tweeter, který tuto věštbu umístil na svůj miniblog přesně měsíc před sestřelením letounu Boeing-777-2H6(ER) Malaysia airlines. Věštba, podvod, nebo spiklenec? Datum i čas mluví sami za sebe.

Očekáváme Vaše názory v této sekci, v sekci uFORUM.

17.05.2014 Nad ČR se stále více objevují létající neznámé objekty

Nad ČR se stále více objevují létající neznámé objekty
Stejně jako i jinde na Zemi se stále více hromadí zprávy o pozorování neznámých létajících objektů. Výpovědi se shodují, nehledě na místo. Jistě za to může i možnost rychlé komunikace součastných sdělovacích prostředků. Nicméně je fakt, že jsme navštěvováni někým, či něčím, co zatím nedokážeme popsat. Z jakého důvodu nás kontaktují jen zřídka, zatím není známo. Nebo opravdu dochází pravidelně k setkáním čtvrtého druhu, kdy jsou nám následně sebrány vzpomínky? V sekci uFÓRUM budeme vděčni za každý Váš postřeh, zkušenost a názor, případně odkaz na zajímavou stránku. Je čímdál tím více filmů, které - jakoby nás chtěly na něco nového připravit. Doporučuji všem, koho toto téma zajímá, shlédnout film "Čtvrtý druh". Zároveň se mi líbí stránky: http://www.osud.cz/duta-zeme-nesmi-lide-znat-pravd u --- jdu shlédnout videa. Přeji hezký víkend a pište nám.

06.04.2014 Vyhodnocení ankety

Vyhodnocení ankety
Dne 1.4.2014 byla uzavřena anketa, která ukázala Váš zájem o tuto část stránek. Ke dni 1.4.2014 hlasovalo 80% respondentů pro zachování této sekce a její rozrůstání. Upozorňuji, že rozpoznat co je a co není fotomontáž, či výmysl, je velice složité. Vzhledem k nedostatku důkazů z dané oblasti berte tuto část pouze jako zpestření... zatím. Nyní sbíráme a prověřujeme dostupné zdroje a budeme připravovat i vlastní videotvorbu včetně výpovědí očitých svědků, kteří se s UFO setkali, či mají nějaké zkušenosti. Pokud mezi ně patříte, dejte nám vědět a můžete se stát součástí projektu. Kontaktní formulář viz podsekce UFO. Těšíme se i na Vaše připomínky a názory v uFÓRU.

1 | 2 |   další > | na konec >>